Biografia

Rafał Jóźwik vel. Dj Junior urodzony 24 października 1986r w Kołobrzegu.

Od najmłodszych lat jestem zafascynowany muzyką. Pierwsze kroki podjąłem już w końcówce lat 90-tych podczas szkolnych dyskotek. Następnym etapem było  współzałożycielstwo licealnego radiowęzła, który pozwalał na szlifowanie umiejętności dj’skich oraz stały kontakt z muzyką.

Prawdziwa przygoda rozpoczęła się dzięki starszemu kuzynowi znanemu doskonale w kołobrzeskim środowisku dj’skim i nie tylko jako „Dj Black”. Tuż przed objęciem rezydentury w legendarnym klubie KAZAMATY, pozwalał mi na stawianie pierwszych poważnych kroków za konsolą, dzielnie asekurował i zawsze służył pomocną dłonią. Tak naprawdę to On wszystko zapoczątkował i ochrzcił ksywą - „Junior”, która pozostała do dnia dzisiejszego.

Wszystko się zaczęło w 2004 roku na Kamiennym Szańcu, gdzie stawiałem pierwsze samodzielne kroki jako dj. Miejsce to będę do końca życia darzył ogromnym sentymentem gdyż stamtąd pochodzi wiele niezapomnianych wspomnień i chwil. Wspaniali ludzie i wyjątkowa atmosfera dająca energię powodującą chęć rozwijania się oraz oczekiwania na kolejny  wieczór pełen magii.

W tych zmaganiach nie byłem jednak sam.  Wspierał mnie odrobinę młodszy kuzyn , wtedy również początkujący, lecz ambitnie dążący do pięcia się w górę znany wszystkim jako „Dj White Angel”. Z roku na rok współpraca w duecie owocowała zdobywaniem coraz większej ilości zadowolonych i chętnych do kontynuowania współpracy klientów.

Lata pracy pozwoliły mi na zapoznanie się i współpracę z liczącymi się i znanymi na lokalnym rynku prezenterami muzycznymi.  W chwili obecnej AIR  DEEJAY współpracuje z doświadczoną, mobilną i kreatywną kadrą dj’ską obsługującą znaczną część kołobrzeskich hoteli oraz wszelakich imprez muzycznych na najwyższym poziomie.