Nasza Oferta

Witamy serdecznie na stronie airDeeJay - Agencji imprez okolicznościowych.
Zajmujemy się kompleksową obsługą oprawy muzycznej wydarzeń takich jak:

 • Wesela i poprawiny
 • Studniówki i imprezy klasowe
 • Imprezy integracyjne
 • Pikniki i imprezy w plenerze
 • Bankiety i konferencje
 • Dyskoteki i karaoke

Wieloletnie doświadczenie na rynku podparte Załogą pełną pomysłów i pasji pozwala nam na elastyczne i zawsze indywidualne podejście do każdego wyzwania.

Posiadamy nowoczesne wyposażenie dla obsługi muzycznej imprez okolicznościowych, dzięki temu jesteśmy niezależni od miejsca w którym odbywa się impreza.

Nasz zespół Dj-i oferuje obsługę imprez okolicznościowych na terenie całej Polski!

Wesela i Poprawiny

DJ na twoje wymarzone wesele!!! Mówią,że najlepszy!

Zapewnimy wyjątkową oprawę muzyczną w najważniejszym dniu w waszym życiu.

 • Szukasz dobrego dja na wesele?
 • Wolisz słyszeć piosenki w oryginalnych wersjach?
 • Nie przepadasz za biesiadnym stylem zespołów weselnych?

Sprawdź jak prowadzimy nowoczesne wesela z elementami tradycji.

Ślub to jedna z najważniejszych uroczystości w życiu. Dokładamy wszelakich starań, aby wesela prowadzone przez naszych dj’s, były dla Państwa niezapomnianym  przeżyciem. Jako agencja muzyczna mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju imprez, a rozbudowana oferta weselna, która jest jedną z największych na rynku pozwala na to aby każdy znalazł coś dla siebie.

Oferta dj’a weselnego:

MUZYKA WESELNA
Muzyka na wesele, jaką oferujemy to bardzo bogaty repertuar nagrań począwszy od lat 60-tych po najnowsze przeboje z list przebojów. W naszej dyskografii znajduje się także: muzyka typowo weselna, muzyka biesiadna. Ogrom stylów muzycznych oraz tytułów utworów sprawia, że każdy z gości znajdzie chwilę by zaistnieć na parkiecie.

Repertuar, zawsze uzgadniamy z Parą Młodą i dzięki temu już przed przyjęciem      znamy w przybliżeniu gusta gości. Staramy się zdobyć także utwory specjalnie bliskie Młodej Parze, które podają nam przed weselem. Dodatkowo bardzo często Młoda Para wypisuje dedykacje, które chce, żeby odczytać przed poszczególnymi utworami.

KARAOKE
Karaoke – staramy się iść z duchem czasu a nawet o krok szybciej. Jako nieliczni wprowadziliśmy do oferty organizację zabaw śpiewanych, które cieszą się ogromnym powodzeniem. Tego rodzaju innowacja zapewnia dużo świetnych wrażeń dla wszystkich gości.

NAGŁOŚNIENIE
Profesjonalny zestaw nagłośnienia w skład którego oprócz samych kolumn i jednostek mocy wchodzą zestawy mikrofonów bezprzewodowych, które idealnie nadają się do toastów, przemówień, podziękowań oraz licznych zabaw i karaoke.

OŚWIETLENIE
Bogaty zbiór efektów wizualnych: flowery, skanery, ruchome głowy, projektor, reflektory Par, pixelbary, wytwornica dymu, wytwornica baniek a także lasery sprawią iż efekt zaskoczenia będzie gwarantowany.

TRANSPORT
Posiadamy własny transport, dzięki któremu możemy dotrzeć w dowolne miejsce.

Imprezy firmowe

Obsługa imprez firmowych, eventów

 • Przygotujemy i omówimy z Państwem szczegółowy scenariusz całego przedsięwzięcia.
 • Nasi dj"s zapewnią odpowiednią oprawę muzyczną dopasowaną do charakteru imprezy.
 • Zajmiemy się również kompleksową obsługą techniczna.
 • Wykonamy instalacje oświetlenia defektowego, nagłośnienia i multimediów.
 • Poprowadzimy konkurs karaoke.

Karaoke

Śpiewać każdy może jeden lepiej drugi...
Ale nie o to chodzi...

Karaoke może być imprezą samą w sobie bądź częścią przyjęcia weselnego, studniówki, imprezy firmowej lub innej uroczystości.
W naszej ofercie mamy podkłady muzyki polskiej jak i zagranicznej, posiadamy odpowiedni sprzęt nagłośnieniowy, projektor multimedialny, ekran projekcyjny, oraz mikrofony bezprzewodowe.

Dyskoteki

Dj-e, nagłośnienie, oświetlenie.
Profesjonalna obsługa techniczna.

Współpracujemy z liczną grupą dj-ów grających w klubach i dyskotekach na terenie całej Polski. Każdy z nich jest mobilny i może zagrać również u Państwa. Każdy z nich ma swój odrębny styl, więc jesteśmy w stanie dopasować odpowiedniego dj-a do klimatu panującego w danym miejscu.

Studniówki & bale szkolne

Dj, prezenter na studniówkę, bal szkolny.

 • Prowadzimy różnego rodzaju imprezy szkolne. Dlatego chętnie zajmiemy się kompleksową obsługą muzyczną Waszej studniówki bądź balu szkolnego.
 • Posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe. Jesteśmy w stanie nagłośnić i oświetlić każdą salę balową lub inny obiekt.
 • Nasi dj-e, prezenterzy dopasują odpowiedni repertuar muzyczny i profesjonalnie poprowadzą całą imprezę. Dlatego każdego roku przybywa coraz więcej współpracujących  z nami szkół.


Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą.