Partnerzy

Hotel Erania****

Hotel Erania jest miejscem kameralnym. Odnajdą tu Państwo domową, swojską i przyjazną atmosferę połączoną z przysłowiową "polską gościnnością".

 

Marine Hotel*****

Na kawiarnianym tarasie znajdującym się na dachu wypijesz nie tylko doskonałą kawę, ale także nacieszysz oczy wspaniałym widokiem. W Centrum SPA & Wellness, oprócz zabiegów regenerujących, czeka na Ciebie zewnętrzne, czynne cały rok jacuzzi i łaźnia turecka.

 

Sand Hotel****

Sand Hotel to połączenie wysmakowanego designu z luksusem. Nowoczesna architektura doskonale wpisuje się w klimatyczną okolicę.

 

Dwór Pomorski - Luboradza

Ośrodek mieści się w dworku z 1903 roku. Niepowtarzalny nastrój sprzyja wypoczynkowi w ciszy i spokoju, ale także spotkaniom i imprezom w intymnej atmosferze, z dala od ciekawskich spojrzeń.


Baltic Plaza****

Baltic Plaza Hotel mediSPA & fit to Hotel stworzony z miłości do przestrzeni i natury. Atrakcyjność Hotelu podkreśla położenie w strefie uzdrowiskowej kurortu, na terenie Parku Natura 2000, z dala od zgiełku miasta.


HAVET Hotel Resort & Spa*****
Ekskluzywny, pięciogwiazdkowy Hotel i SPA nad morzem został zaprojektowany, by zaspokoić najbardziej wyszukane potrzeby naszych Gości – komfortu, relaksu, odnowy ciała i umysłu.

Arka Medical Spa****

Arka Medical Spa to miejsce wyjątkowe, przepięknie położne pomiędzy piaszczystą plażą a ekoparkiem, w samym sercu jednego z największych polskich uzdrowisk.

Ikar Plaza

Ikar Plaza leży w spokojnej części Kołobrzegu otoczony urokliwymi ogrodami i strumykami. To idealne miejsce zarówno na dłuższe pobyty wczasowe, wakacje rodzinne, weekendowe wypady we dwoje jak i spotkania biznesowe.

Hotel Leda Spa****

Hotel Leda Spa położony jest zaledwie 200 metrów od morza. W bogatej ofercie hotelu, przypominającego wyglądem szklany statek, uwagę przyciągają nowoczesne rozwiązania architektoniczne, futurystyczne, klimatyzowane pokoje, dwupoziomowe centrum SPA & Wellness z grotą solną oraz bogatą gamą zabiegów firmy KLAPP.


Hotel Senator****

Czterogwiazdkowy kompleks hotelowy Senator w Dźwirzynie zaprasza Państwa do podróży w magiczne miejsce na wybrzeżu... Las, wydzielony pas plaży dla gości hotelu oraz niezwykły nadmorski mikroklimat, to tylko jedne z kilku powodów, dla których warto się przyjrzeć Hotelowi Senator.


Dom Weselny Omega

Jest to wymarzone miejsce dla wymagających klientów. Gwarancją udanej imprezy oraz największym atutem jest wieloletnie doświadczenie organizatorów. Jako lider w branży organizacji wesel i imprez okolicznościowych spełni wszystkie oczekiwania klientów.


KŻP

Przedmiotem działalności firmy jest turystyka morska - rejsy krajowe, międzynarodowe, wycieczkowe po redzie portu Kołobrzeg, specjalistyczne rejsy dla wędkarzy, płetwonurków, bankiety na morzu i kursokonferencje. W okresie 10 lat działalności w Kołobrzegu firma uzyskała wiele nagród i wyróżnień.

Ośrodek Kultury w Drawsku Pomorskim

Formą działalności jest organizowanie życia kulturalnego i imprez rozrywkowych dla mieszkańców. Są to najczęściej letnie imprezy plenerowe organizowane w Parku Chopina lub w sołectwach. Najczęściej mają one formę festynów rekreacyjno-rozrywkowych. Są to imprezy cykliczne, które organizowane są każdego roku np. Turniej Sołectw, Dożynki, Majówka, Dni Drawska, okazjonalne: Dzień Dziecka, Dzień Matki.


SAPiK

Samorządowa Agencja Promocji i Kultury to instytucja kultury wykraczająca poza ramy organizacyjne dotychczas działających wydziałów promocji i domów kultury. Działa na trzech płaszczyznach: kultura – organizując masowe oraz kameralne imprezy, promocja – promując turystycznie i gospodarczo miasto Szczecinek i Powiat Szczecinecki oraz biznes-świadcząc usługi dla firm.


DJ Pro

Naszymi atutami są: bogate doświadczenie, rzetelność, solidność oraz dbałość o klienta. Zajmujemy się sprzedażą, wynajmem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym wszystkiego co potrzebne do kompleksowej obsługi klubu oraz sceny. Celem naszej firmy jest pełna obsługa klienta od projektu, przez dobór sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego, po dostawę oraz montaż całej instalacji.

Willa OPAL

Położony w Grzybowie, w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej bezpośrednio przyległej do Kołobrzegu.Obiekt usytuowany jest zaledwie 250 metrów od pięknej piaszczystej plaży i morza, w pobliżu nadmorskiego lasu sosnowego z licznymi trasami spacerowymi i ścieżkami rowerowymi